šrouby a matice, baví nás velice

Kde se vzala LI-CA?

Psal se rok 2002 a v hlavách Vladimíra Lilka a Radima Čápa se zrodil nápad pro společné podnikání. Ve stejném roce otevřeli malý krámek se spojovacím materiálem, kterému se dařilo tak, že se o šest let později přemístili do Ladovy ulice v Hradci Králové, kde navázali na původní obchod, ve kterém měl tento sortiment již dlouholetou tradici. Prodejna LI- CA spojovací materiál s.r.o. zde byla otevřena 1.1.2008 (název LI-CA vznikl z počátečních slabik jmen svých zakladatelů).

Hodnoty, kterých si vážíme

Tým odborníků
Náš tým jsme dlouho vybírali, a proto se skládá pouze ze spolehlivých a zkušených lidí, kterým věříme.

Profesionální služby
Nejsme samoobsluha, proto každému zákazníkovi poskytujeme odborný přístup a poradenství, ať už potřebuje háček na pověšení obrázku nebo kompletní dodávku materiálu pro rozsáhlý projekt.

Kvalitní materiály
Ověření a spolehliví dodavatelé jsou zárukou vysoké kvality materiálů nejen spojovacího materiálu, ale i nářadí a techniky.

Široký sortiment zboží
Naskladněno je kolem 10 000 položek, které jsou připravené k okamžitému výdeji. Dalších 25 000 položek jsme schopni dodat do 48 hodin a zajistíme také výrobu na základě Vaší výkresové dokumentace.

 

Stále se posouváme kupředu

Od svého počátku nabrala společnost LI-CA velké obrátky. Kromě královéhradecké prodejny se v roce 2010 otevřela pobočka v Pardubicích, během let byl sestaven zkušený a stálý tým o více než 20 zaměstnancích a díky široké nabídce se LI-CA stala špičkovým prodejcem v České republice, který je partnerem nejen pro kutily a řemeslníky, ale i specializované stavební či strojírenské firmy.

Nejde nám však pouze o náš rozvoj, a proto podporujeme různé oblasti v našem kraji. 

s čímkolivnás neváhejte kontaktovat