LED pásky

Na naší prodejně v Hradci Králové jsme rozšířili sortiment o LED pásky za super ceny, přijďte se přesvěčit nebo poptejte Vaši cenu na pliva@li-ca.cz   


LED pásky prodáváme po 10cm.

 

Skladem máme 3 výkonové varianty 4,8W/60diod 3528/m... 9,6W/120diod 3528/m... 14,4W/60diod 5050/m a každou variantu ve dvou barvách... studenou a teplou bílou.

  Na objednávku s krátkým termínem dodání i v jiných barvách.

Výkon 4,8W/m se hodí spíše na dekorativní nasvícení a výkon 9,6W nebo 14,4W můžete použít jak na nasvícení kuchyňské linky tak na nasvícení většího prostoru či jiné pracovní plochy kde je potřeba dostatek světla. Led páskem docílíte jeho rovnoměrného nasvícení.

Samozřejmostí je příslušenství potřebné k zapojení jako kabel, konektory, napáječe či rohové propojky "L" jak na 8mm tak na 10mm pásek.

  Pro dlouhou životnost LED pásku je vhodné ho instalovat do AL profilu, který odvádí teplo a ledky se tak nepřehřívají a mají delší životnost.

Profily pro LED pásky nabízíme k povrchové montáži či k zafrézování v délce 3m včetně volitelného krycího profilu v trasparentním a mléčné provedení, který chrání led pásek proti stříkající vodě nebo mechanickému poškození.

  Jeho montáž se provede pouhým nacvaknutím na AL profil.

       

   

  

     

 

 

 


LED pásky

Získejte

novinky výhody slevy

Věrnostní program